Scroll to top

Reštaurácia

City Restaurant Local

V snahe ponúknuť zákazníkovi niečo nové a nezvyčajné,  Vám predstavujeme jedinečný koncept

City Restaurant Local je reštaurácia, ktorá v sebe ukrýva omnoho viac.
Na základe dlhodobého skúmania trhu sme prišli  s myšlienkou vytvoriť podnik, ktorý ponúkne zákazníkovi viac, ako len možnosť kvalitne sa najesť.
City Local Restaurant je komplex obsahujúci to najlepšie a najobľúbenejšie zo sveta Slovenskej, Maďarskej  a európskej gastronómie.

Pre každého návštevníka City Restaurant Local je pri vstupe k dispozícii recepcia, kde Vám naši zamestnanci poskytnú potrebné informácie o reštaurácii, o pripravovaných a prebiehajúcich akciách na tovar v Gazdovskom dvore  a v Bottle Shope , ochotne Vám poradia čo by ste mali v City Restaurant Local určite skúsiť, rezervujú Vám stôl na romantickú večeru vo dvojici, alebo celý podnik pre Vašu firemnú párty.  Rovnako Vám budú nápomocní pri tvorbe darčekových košov ktoré si môžete vyskladať podľa vlastnej chuti, alebo obsah tohto originálneho darčeku necháte na tvorivých rukách našich zamestnancov.


Vaše chuťové poháriky môžete dosýta uspokojiť nielen na tanieri, kde Vám špičkoví kuchári  v LIVE kuchyni priamo pred Vašimi očami pripravia tie najlepšie pokrmy zo zaručene kvalitných  a čerstvých surovín, ale aj pri poháriku jedného z mnohých kvalitných vín , ktoré vyhovejú aj náročnému someliérovi. Taktiež Vám ponúkame široké portfólio kvalitných destilátov .

Chef - 960x1443